Управління екології має з’ясувати, хто знищує заплаву річки Нивка

24 октября 2012, 05:23
Голова Партії Зелених України
0
688

Профільні управління вивчать ситуацію щодо знищення заплави річки Нивка

Головне управління екології та охорони природних ресурсів КМДА має з’ясувати ситуацію щодо знищення заплави річки Нивка в межах Біличанського лісу.

 

Ситуація зі знищенням Біличанського лісу набуває загрозливих масштабів. На карті Святошинського лісопаркового господарства зявляються нові і нові «гарячі» точки. Одна з них – заплава річки Нивка, де невідомі особи вивозять чорноземи та змінюють русло річки. Якщо це не зупинити зараз, то завтра річки Нивка вже може не бути взагалі. Тому на засіданні екологічної комісії ми доручили відповідним структурним підрозділам з’ясувати цю ситуацію і вжити заходів для збереження річки.

 

Також екологічна комісія доручила Головному управлінню земельних ресурсів КМДА зясувати користувачів земельних ділянок в заплаві річки Нивка.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.