Лісовий забудовник хоче продовжити договір оренди землі

1 ноября 2012, 13:34
Голова Партії Зелених України
0
1069

Власники кафе на території Броварського лісництва Дарницького лісопаркового господарства хочуть продовжити термін оренди земельної ділянки

До порядку денного пленарного засідання Київської міської ради включений  проект рішення про поновлення фізичній особі-підприємцю договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування-кафе з благоустроєм прилеглої території в зоні короткочасного відпочинку у кварталі 74, виділ 17 Броварського лісництва Дарницького лісопаркового господарства у Деснянському районі м. Києва.

Як голова екологічної комісії я наполягаю на відхиленні цього проекту рішення. Адже це територія лісу. Про яке продовження договору оренди у лісі може йти мова? Переконаний, що ліс – це не місце для кафе, ресторанів та інших розважальних закладів. Ліс має слугувати рекреаційним потребам усіх киян.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.