Дорогі мої троєщинці!

5 ноября 2012, 11:40
0
1628

Насамперед ті, хто віддав за мене свій голос, хоч я не шукатиму між Вами різниці, бо тепер Ви всі – мої, і я щосили намагатимусь бути – Вашим.

Ця вражаюча перемога (відрив від найближчого конкурента –21 тис. голосів!) далася мені нелегко. Керівникам шкіл, ЖЕКів, поліклінік вищою владою були дані вказівки не допускати мене на зустрічі з колективами. Розпорядження тупе і безглузде, тому з розумними людьми ми щоразу знаходили компроміс. Я вдячний їм за це.

Зрештою, я й не хотів тепличних умов, тому охоче пішов до Вас у двори на щиру і чесну розмову, не обіцяючи Вам ні "силіконових долин", ні "безкоштовного борщу з генеральського казана". Я обіцяв вам єдине: служити вірою і правдою. І цю обіцянку чесно виконуватиму!

Сьогодні ще важко відповісти на запитання, чи будуть патріотичні, проукраїнські сили мати більшість у парламенті, але я не зраджу своїм і Вашим ідеалам.

Велика подяка Вам від Юлії Тимошенко, за визволення якої ми будемо боротися разом.

Після прийняття присяги я повідомлю Вам адресу і режим роботи моєї громадської приймальні на Троєщині.
Нехай Божа рука постійно буде над нашою Троєщиною і над нашими головами.

Обіймаю Вас усіх. Зичу світлого довголіття, ясного Чола і Серця!

Ваш Володимир ЯВОРІВСЬКИЙ

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.