Біличанський ліс врятує затвердження Верховною Радою межі Києва

15 ноября 2012, 10:22
Голова Партії Зелених України
0
939

Для порятунку Біличанського лісу Верховна Рада має затвердити межу Києва

Для того, щоб запобігти відчуженню земель Києва сусідніми селищними радами, Верховна Рада має затвердити межу столиці. Тому я звернувся до керівництва міста з проханням якомога швидше підготувати та передати до парламенту усю необхідну документацію для встановлення меж Києва.

Я спрямував депутатське звернення на ім’я голови Київської міської державної адміністрації стосовно розробки проекту землеустрою щодо встановлення меж м. Києва.

Закликаю керівництво міста терміново розробити цей проект землеустрою. Адже через відсутність чітко затверджених Верховною Радою меж Київ поступово втрачає свої землі. Коцюбинське і Гостомель відбирають Біличанський ліс, Козин зазіхає на острів Ольгин. Якщо зараз не затвердити межу Києва, то через пару років уже взагалі не буде чого затверджувати.

Також звертаюсь до голови КМДА з проханням провести окреме засідання колегії КМДА, присвячене захисту Біличанського лісу, за участі прокурора м. Києва, начальника столичної міліції та керівництва Окружного адміністративного суду м. Києва.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.