Про альтанку президентської резиденції "Синьогора"

20 ноября 2012, 20:44
0
1440
Про альтанку президентської резиденції  Синьогора

У Верховній Раді відмовили у реєстрації Звернення до Президента України щодо повернення 24 млн. гривень до Держбюджету

19 листопада 2012 року я вніс до Верховної Ради України проект Постанови "Про Звернення Верховної Ради України до Президента України з приводу повернення 23,99 мільйонів гривень до Державного бюджету України, які виділені на реконструкцію павільйону з альтанкою президентської резиденції "Синьогора".

У Зверненні йдеться: «У той час, коли в Україні призупиняються виплати компенсацій і доплат ветеранам та дітям війни, жертвам й ліквідаторам трагедії на Чорнобильській АЕС, ветеранам праці, жертвам нацистських переслідувань та деяким категоріям військовослужбовців. Коли в містах і селах недостатньо коштів на медицину та освіту. Коли цей самий «брак фінансування» – стає єдиною відповіддю на всі скарги людей, які звертаються за допомогою до державних установ. У час коли відбувається падіння промислового виробництва, наростає заборгованість по зарплатах, підвищуються ціни на споживчі товари першої необхідності й стрімко зростають ціни на хліб.

У цей самий час – коли країна потребує рішучих антикризових заходів, ефективних соціальних програм, розумного використання кожної копійки бюджетних коштів – на президентську резиденцію "Синьогора" у 2012 році витрачено з Державного бюджету України вже 235,15 мільйонів гривень.

У зв’язку з вищенаведеним, вимагаємо повернути до Державного бюджету України 23,99 мільйони гривень, які виділені (та ще не освоєні) на реконструкцію павільйону з альтанкою президентської резиденції "Синьогора", та розподілити їх на користь освітян, медиків, соціально незахищених категорій населення.»

      Проект Постанови не був зареєстрований, хоча жодних підстав для цього немає. Натомість В.Литвин направив Звернення у Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України для  внесення ним пропозицій щодо наявності підстав для реєстрації.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.