Зелену зону на Святошині буде збережено

29 ноября 2012, 14:32
Голова Партії Зелених України
0
666

Київська міська рада не дозволила малому приватному підприємству «Гетьман» будувати кафе на зеленій зоні у Святошинському районі м. Києва

Київська міська рада на пленарному засіданні 29 листопада відхилила проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки малому приватному підприємству «Гетьман» на вул. Верховинній, 77/13 у Святошинському районі м. Києва для будівництва кафе.

Чергова приватна структура хотіла забудувати зелену зону у Святошинському районі. На вулиці Верховинній неподалік онкологічної лікарні приватна компанія планувала збудувати кафе замість скверу. Ми зобовязані зберегти зелену зону для киян, тому не дозволили відвести цю земельну ділянку під будівництво.

Мале приватне підприємство «Гетьман» планувало збудувати кафе на земельній ділянці площею 0,32 га.

Нам вдалося захистити цю територію від забудови. Переконаний, що винищення зелених зон – це шлях в нікуди. Нам треба створювати нові сквери і розвивати мережу зелених насаджень, а не знищувати існуючі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.