Столичне управління екології чекає реорганізація?

5 декабря 2012, 09:42
Голова Партії Зелених України
0
619

Управлінню екології та охорони природних ресурсів слід надати права юридичної особи

Для належного виконання своїх функцій управління екології та охорони природних ресурсів має бути виокремлене зі складу Головного управління контролю за благоустроєм Київської міської державної адміністрації.

У зв’язку із реформуванням галузі на загальнодержавному рівні столичному управлінню екології передані низка функцій, які раніше виконував підрозділ Міністерства екології. Зокрема, проведення державної екологічної експертизи, погодження проектів землеустрою, містобудівної документації, видача дозволів на користування надрами. Щоби управління екології могло належним чином виконувати ці обов’язки, йому необхідно повернути права юридичної особи, виокремивши зі складу Головного управління контролю за благоустроєм.

Здійснення нових функцій управління екології передбачає створення і ведення повних баз даних користувачів надрами, утворювачів відходів, забруднювачів повітря та водойм, видачу дозвільних документів, контроль за сплатою коштів до міського природоохоронного фонду.

Враховуючи, що на управління екології покладається значний обсяг нових повноважень, екологічна комісія Київради вважає за доцільне змінити його внутрішню структуру та штатний розклад. Відповідні пропозиції ми передали керівництву міста. Адже належне виконання повноважень неможливе без відповідної організаційної структури.

Як голова екологічної комісії я звернувся до керівництва Київської міської державної адміністрації з пропозицією реорганізувати управління екології, виокремивши його зі складу Головного управління контролю за благоустроєм, та надати йому права юридичної особи.

Нагадаю, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, в тому числі на місцевому рівні» обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям від територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів передається низка повноважень у галузі екології та природних ресурсів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.