Київрада не буде давати землю суду, який допомагає нищити Біличанський ліс

25 декабря 2012, 09:23
Голова Партії Зелених України
0
534

Київрада відмовилась надавати земельну ділянку і ремонтувати приміщення суду, який допомагає відібрати у Києва Біличанський ліс

Київська міська рада відмовилась профінансувати з бюджету столиці ремонт трьох приміщень Окружного адміністративного суду м. Києва та виділити земельну ділянку для будівництва приміщень суду.

Київрада відмовилась включити до Міської цільової програми сприяння в забезпеченні діяльності судів загальної юрисдикції та інших судових органів у місті Києві на 2011-2015 роки фінансування з бюджету міста ремонту приміщень Окружного адміністративного суду м. Києва та надання йому земельної ділянки.

Окружний адміністративний суд м. Києва, який своїм рішенням фактично змушує Київ віддати Коцюбинському майже 4 тисячі гектарів території столиці, без жодних докорів сумління просить у Києва земельну ділянку для будівництва приміщення суду. Чому Київ має підтримувати суд, який допомагає Коцюбинському відбирати у столиці і знищувати Біличанський ліс?

Окружний адміністративний суд м. Києва визнав нечинним рішення Київради про відмову у погодженні розширення меж селища Коцюбинське за рахунок майже 4 тисяч гектарів київського(!!!) лісу, мотивуючи це тим, що у Київради нібито нема повноважень відмовляти у погодженні розширення меж Коцюбинського, а є право тільки погоджувати його.

Цим абсурдним рішенням суд поставив під загрозу територіальну цілісність столиці України. А тепер чомусь звертається по допомогу до Києва, а не до Коцюбинського.  Нехай Окружний адмінсуд попросить земельну ділянку у Коцюбинської селищної ради. Адже після рішення цього суду в Коцюбинському скоро буде багато земельних ділянок – 4 тисячі гектарів. І всі в лісі!

Нагадаю, Окружний адміністративний суд м. Києва просив профінансувати з бюджету столиці реконструкцію з добудовою будівлі на вул. Великій Васильківській, 81-а, капітальний ремонт приміщень на вул. Командарма Камєнєва, 8, корп. 2, 8, поточний ремонт приміщення на вул. Хрещатик, 10, а також розглянути питання щодо виділення земельної ділянки під будівництво приміщення суду.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.