Тимошенко ще той міцний горішок

9 января 2013, 15:47
Журналист
0
7
Тимошенко  ще той міцний горішок

Кінець терпінню Тимошенко − поганий сигнал Януковичу, заявляю знаючи особисто терплячість і витримку Тимошенко

Можу лише здогадуватися, як далеко зайшла пенітенціарна служба  у своїх повноваженнях і особистому ставленні до  цієї жінки. Судячи з ситуації, репресивна машина Януковича дала не лише збій, а вже тріщину, а сама пенітенціарна служба заплуталася у своїй ролі − якщо раніше ця служба виконувала свої обов’язки, то тепер очевидно, що виконується конкретне замовлення на конкретну особу. От тільки особа ця, так звана, почала чинити спротив, відстоюючи свої права, і це збило з пантелику інквізиторів, котрі заплуталися у своїх повноваженнях.

Для мене, як для навіть звичайної людини, незважаючи на мій досвід у роботі з в’язнями, є очевидним той факт, що чиниться спланована психічна атака на Тимошенко з боку конкретних посадових осіб і держслужб; інше питання, що сама Тимошенко − ще той міцний горішок. Зрозуміло також і те, що відбувається двобій найбільших політичних акул, або навіть монополістів. Януковича − як монополіста у сфері  влади, і Тимошенко − монополіста в опозиції. Захист кожним свого права на монополізм, плюс особисті обрахунки дають нам сьогодні подібну політичну картину.   І хоча не Тимошенко цей двобій розпочала, а могла б, перебуваючи при владі, − щось мені  підказує, що саме вона покладе цьому край. Що ж до самого Януковича, то я не розумію, який сенс грати на полі в футбол, де відсутні і воротар, і нападаючі, якщо використовувати до кінця алегорію в якості порівняння.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.