Якщо вже вислуговуватися перед Януковичем, так по повній

28 января 2013, 12:13
Журналист
0
7
Якщо вже вислуговуватися перед Януковичем, так по повній

Є ще деякі резонансні справи, які можна "почепити" на Тимошенко

Прокуратура, виконуючи роль «стола заказав - чего изволите», могла б для влади,в якості бонусу, як постійного клієнта, одним махом і справу Гонгадзе закрити, повісивши всіх собак на Тимошенко.  Більш того, якщо вже є людина, то можна тулити  всі резонансні справи їй. Більше ніж по життєвого, Тимошенко все одно нічого не «світить». Ну хіба що смертна кара, але заховати свого опонента і ліквідувати це для влади не рішуча дилема.

Я вибачаюсь за свій сарказм, але нормальна людина, поважаюча себе, не стане  навіть обговорювати чи коментувати весь  той «шизофренический бред» прокуратури, яка в погоні за похвалою від замовників справ Тимошенко, опустилася до рівня палати для душевнохворих, де є свої Наполіони, Гітлери та інші історичні постаті, які «дожили» до нашого часу.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.