Забудовник Сирецького гаю затягує судовий процес

30 января 2013, 10:45
Голова Партії Зелених України
0
563

Наступне судове засідання щодо скасування держакта на землю у забудовника Сирецького гаю відбудеться 31 січня

Окружний адміністративний суд м. Києва переніс засідання у справі щодо скасовування державного акта на право власності земельної ділянки у забудовника Сирецького гаю на 31 січня 2013 року. 

Представник забудовника Сирецького гаю під час судового засідання 29 січня заявляв клопотання про закриття провадження у звязку із закінченням терміну давності. Однак суд таке клопотання не задовольнив. 

Такі дії відповідача спрямовані лише на затягування судового процесу. Можливо, забудовник таким чином намагається потягнути час для того, щоб тиснути на суд. На щастя, суд відхилив це клопотання. Очевидно, що забудовник не відмовляється від наміру забудувати частину Сирецького гаю і буде й надалі робити все можливе для того, щоб затягнути судовий процес. Сподіваюсь, що суд прийме справедливе рішення і поверне земельну ділянку у парку столичній громаді. 

Нагадаю, що земельні ділянки на території Сирецького гаю були відведені 9 громадянам під забудову рішеннями Київради іще у 2003 та 2004 роках. На початку грудня 2012 року на цій території забудовник намагався встановити будівельний паркан. 

Ще раз підкреслюю, що Сирецький гай – це  парк-памятка садово-паркового мистецтва. А за вирубку дерев на території обєктів природно-заповідного фонду передбачена кримінальна відповідальність аж до позбавлення волі на строк до трьох років. Коли хтось понесе таку відповідальність, то охочих зводити собі будинки у парках і лісах стане значно менше.

Під час судового засідання представники Партії Зелених України та громадські активісти біля будівлі Окружного адміністративного суду м. Києва провели акцію на захист Сирецького гаю від забудови.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.