Після І кварталу бюджет необхідно переглядати

8 февраля 2013, 09:22
Голова Партії Зелених України
0
622

Бюджет Києва за підсумками І кварталу має бути переглянутий

Бюджет Києва на 2013 рік не забезпечить нормального функціонування міста, тому має бути переглянутий за підсумками І кварталу.

Насправді цей бюджет майже не відрізняється від того проекту, який розглядався наприкінці грудня минулого року і не знайшов підтримки у депутатського корпусу. Доходи збільшені лише на півмільярда, а основна проблема – величезні вилучення на користь державної скарбниці – так і не вирішена. Тому за підсумками І кварталу державний бюджет має бути переглянутий з метою зменшення вилучень зі столичної скарбниці або збільшення субвенції на виконання Києвом функцій столиці. Бо за цим бюджетом увесь рік Києву жити неможливо.

Вилучення з бюджету Києва на користь державного складають 8,2 млрд. грн., тоді як трансферти місту з державної скарбниці – навіть менше 3 млрд. грн.

Цих 8 млрд. грн. можна було би спрямувати і на підвищення зарплат бюджетникам, і на будівництво метро, і на ремонт доріг, які цієї зими перетворилися на суцільні вибоїни, і на будівництво сміттєпереробного заводу, і на модернізацію Бортницької станції аерації, і на багато інших інфраструктурних об’єктів. Натомість уряд забирає у киян ці кошти.

Нагадаю, що загальний обсяг доходів бюджету м. Києва на 2013 рік складає 18 млрд. 541 млн. грн., а загальний обсяг видатків – 18 млрд. 243 тис. грн.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.