Влада розгортає відкриту і нахабну війну

10 февраля 2013, 12:29
громадський та політичний діяч
0
1993

Неоголошений стан війни влади проти українських традицій і села перейшов у фазу реальної війни…

Мабуть, в Україні діє військовий стан, бо лише за умови оголошеної війни можна допустити те, що в державі буде відключена, за попередніми оцінками, вже майже половина мережі національного радіо у трьох форматах – УР-1, «Промінь» і УР-3 («Українське Радіо «Культура»). 

Як з’ясувалося, навіть під час Великої Вітчизняної війни Українське радіо мовило на території України із Саратова. Отож, нинішня влада виявилася більш цинічною стосовно української історії, культури, традицій і мови, адже вимкнула майже половину мовлення єдиного збереженого національного мовника, що пропагував українське. 

Окрім цього, цинічність дій влади ще полягає у тому, що вона, яка донедавна вела неоголошену війну проти українського села та українських пенсіонерів, тепер розпочала діяти відкрито і нахабно. Цілком очевидно, що для старших, одиноких людей, які живуть у сільській місцевості чи в провінції, проводове радіо було чи не єдиним джерелом інформації та комунікації. І тепер вони його не мають. Тобто, у ХХІ столітті влада перетворила сільських мешканців на людей, які опинилися у тотальній інформаційній ізоляції. 

Я як голова Комітету з питань свободи слова та інформації разом з колегами плануємо на тижні зібрати засідання Комітету, а також йти на засідання Уряду, щоб вимагати від членів Кабміну вберегти, фактично, останній плацдарм національного мовлення - Українське радіо - від тотального відключення. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: радіо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.