У Києві з’явиться карта забруднень міста

13 февраля 2013, 16:16
Голова Партії Зелених України
0
776

Київ буде моніторити стан довкілля

У Києві зявляться системи контролю і спостереження за викидами в атмосферне повітря, пересувна екологічна лабораторія для моніторингу стану повітря, водних обєктів та грунтів і карта забруднень міста.

Відповідні заходи будуть реалізовані за рахунок коштів міського природоохоронного фонду.

На засіданні екологічної комісії ми затвердили перелік природоохоронних заходів, які будуть реалізовані у поточному році. Зокрема, ми звертаємо увагу на проведення заходів, повязаних із зменшенням викидів у повітря та протидії кліматичним змінам. Адже наразі викиди шкідливих речовин у повітря столиці щороку збільшуються на 6%, а викиди вуглекислого газу (СО2) – на 7%».

Найбільшим забруднювачем повітря у столиці є автомобільний транспорт, тому цього року у місті буде проведено обстеження автомагістралей для встановлення автотрасових газоаналізаторів. 

Реалізація заходів, спрямованих на зменшення викидів вуглекислого газу, сприятиме виконанню Києвом взятих на себе зобов’язань відповідно до Угоди мерів  щодо скорочення викидів парникових газів до 2020 року на 20%.

Всі дані моніторингу ми будемо наносити на спеціальну карту забруднень міста.  І кожен киянин зможе відстежувати стан повітря та водних ресурсів у своєму районі.

Крім того,   у поточному році буде проведено моніторинг рівня забруднення ґрунту, ґрунтових вод, приземного шару повітря, споруд, залишків обладнання та рослинності на території ВАТ «Радикал»,  а також розроблено Київську міську стратегію попередження та адаптації кліматичним змінам.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.