В КМДА за місяць з’явиться Управління екології

2 апреля 2013, 13:46
Голова Партії Зелених України
0
1791

В Київській міській державній адміністрації має бути створено Управління екології та охорони природних ресурсів зі статусом юридичної особи до травня 2013 року

Постійна комісія Київради з питань екологічної політики схвалила проект рішення, що передбачає надання Управлінню екології та охорони природних ресурсів статусу юридичної особи і виведення його зі складу департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища.

У зв’язку із реформуванням галузі на загальнодержавному рівні столичному управлінню екології передані низка функцій, які раніше виконував підрозділ Міністерства екології. Зокрема, проведення державної екологічної експертизи, погодження проектів землеустрою, містобудівної документації, видача дозволів на користування надрами. Щоби управління екології могло належним чином виконувати ці обов’язки, йому необхідно повернути права юридичної особи, виокремивши зі складу Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища.

Створення Управління екології як окремого структурного підрозділу зі статусом юридичної особи передбачено постановою Кабінету міністрів України від 28 січня 2013 року.

Для нормального функціонування галузі охорони навколишнього середовища у столиці Управління екології та охорони природних ресурсів як окрема юридична особа має бути створено до травня. Адже з 18 травня буде ліквідовано територіальний підрозділ Міністерства екології, а його функції стане виконувати міське управління.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, в тому числі на місцевому рівні» обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям від територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів передається низка повноважень у галузі екології та природних ресурсів з 18 травня 2013 року.

На столичне управління будуть покладені нові функції, що передбачають, зокрема створення і ведення повних баз даних користувачів надрами, утворювачів відходів, забруднювачів повітря та водойм, видачу дозвільних документів, контроль за сплатою коштів до міського природоохоронного фонду.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.