Так платити чи ні комуналку киянам?

2 апреля 2013, 19:30
Журналист
0
7
Так платити чи ні комуналку киянам?

Сиджу сьогодні на роботі, раптом телефонний дзвінок:

 "Голос Столиці": З юридичної точки зору відсутність мера Києва може служити приводом для того, щоб не платити за комунальні послуги?

Саме таку ідею подав Олександр Данилюк, сказала мені ведуча.

Я відповів, що  поважаю Олександра Данилюка, але те, що він пропонує - це не вихід для Києва і киян. Чому? Тому що, по-перше - ми повинні примушувати владу іншими шляхами, і якщо ми підемо на такий шлях, і закликатимемо до цього людей, то це буде безвідповідально до майбутнього Києва. Проблеми в Києві погіршають багаторазово. Їх вже погіршив діючий ПР і президент Янукович тим, що вони рік не можуть призначити вибори.

А тепер питання в іншому. Ситуація ускладнена тим, що у бюджетному кодексі взяті кошти киян - це 50%% від доходів з податків фізичних осіб. Це 8 мільярдів гривен. Це ті засоби, які бракує. Окрім усього іншого - Київ заліз в колосальні борги, Попов їх завів, і тепер нинішня А друге - що ви хочете робити потім з тими повноваженнями? Покажіть програму! Ніхто не показав програму! Я б остерігся від рекомендації ставити питання, що головне зараз - це заблокувати платежі, кияни не платите, ні, так не можна говорити. Нам потрібно платити, потрібно платити своєчасно, тому що це засоби, які йдуть на зарплату тим же двірникам, робітникам місцевих органів влади, тим же працівникам, які будують, відновлюють те, тим же працівникам бюджетної сфери. Тому я переконаний, що заганяти далі ситуацію в колапс, це тільки посилювати ситуацію.

Є в мене роздуми щодо сьогоднішніх подій біля парламенту. Завтра опишу ситуацію зі своєї «колокольні». 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.