Звільнення на ТВі - це поразка не журналістів, а свободи слова на каналі

29 апреля 2013, 17:43
Владелец страницы
громадський та політичний діяч
0
1953

А це, в свою чергу, серйозно вдарить по репутації каналу ТВі та по його майбутньому...

Не зважаючи на наші заклики до нового керівництва каналу ТВі увійти у переговорний процес зі страйккомом журналістів та виконати їхні вимоги щодо визначення принципів редакційної політики, відмову від звільнення журналістів та оприлюднення інформації про реального власника телеканалу, було застосовано сценарій відмови від реального переговорного процесу. Але це призвело не до поразки тих журналістів, що звільнилися, а до поразки принципів свободи слова на каналі.

А це, в свою чергу, серйозно вдарить по репутації каналу ТВі та по його майбутньому. 

Водночас, не дивлячись на такий крок, нове керівництво все ще має шанс довести, що йому не байдужі принципи свободи слова на каналі зокрема та в Україні загалом.

Переконаний, що керівництво ТВі повинне знайти мужність та піти на компроміс із журналістами, щоб повернути популярні програми та їхніх ведучих на канал. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ТВі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.