Тендери щодо озеленення Києва має контролювати спеціальна громадська рада

28 мая 2013, 13:18
Голова Партії Зелених України
0
1287

Екологічна комісія Київради ініціює створення громадської ради при КО «Київзеленбуд»

Екологічна комісія Київради ініціює створення громадської ради при КО «Київзеленбуд», яка би контролювала виконання робіт з озеленення та проведення тендерів.

Кожного року з бюджету виділяються значні кошти на закупівлю дорогих закордонних саджанців, які потім у нас не приживаються. На їх місці наступного року висаджують нові дерева, ще дорожчі, які знову ж таки через деякий час замінюють на інші. Для того, щоби розірвати нарешті це замкнене коло, пропоную створити при КО «Київзеленбуд» громадську раду, яка би контролювала виконання робіт з озеленення міста та проведення тендерів на закупівлю посадкового матеріалу й інших товарів.

До складу такої громадської ради мають увійти науковці Інституту ботаніки ім. Холодного, представники екологічних громадських організацій та депутати постійної комісії Київради з питань екологічної політики.

Переконаний, що до такої громадської  ради мають входити фахівці Інституту ботаніки, котрі зможуть ідентифікувати саджанці різних сортів під час закупки, щоб більше ніхто не висаджував замість каштанів Бріоті звичайні кінські.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.