«Павлівський сад» у Шевченківському районі столиці стане пам’яткою

20 июня 2013, 10:12
Голова Партії Зелених України
0
1001

Екологічна комісія Київради вирішила оголосити ботанічною пам’яткою природи місцевого значення «Павлівський сад», розташований по вул. Юрія Коцюбинського

Постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики вирішила оголосити ботанічною пам’яткою природи місцевого значення «Павлівський сад», розташований по вул. Юрія Коцюбинського у Шевченківському районі м. Києва.

Ми вирішили оголосити ботанічною пам’яткою природи «Павлівський сад», вік якого складає понад 100 років. Він був закладений ще у 1905-1909 роках під час будівництва перших будинків на вул. Новопавлівській, яка зєднала вул. Обсерваторну та Гоголівську. У 1960-х роках ХХ століття вул. Новопавлівську перейменовано на вул. Юрія Коцюбинського.

Наразі «Павлівський сад» - це цінний зелений масив з розвиненою деревною рослинністю, площа якого складає 1,8 га. Оголошення вказаної території памяткою природи дозволить зберегти унікальний сад у центральній частині Києва.

«Павлівський сад» знаходиться на балансі комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва.

Підкреслю, що на території пам’яток природи забороняється будь-яка діяльність, яка загрожує їх збереженню або призводить до зміни їхнього первісного стану. А підприємства, установи та організації, на землях яких розташовані памятки природи, зобовязані дотримуватись встановленого для них заповідного режиму.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.