Коли, так звана опозиція, брехала? На виборах чи зараз? Не ганьбіть Тимошенко

20 июня 2013, 13:07
Журналист
0
3
Коли, так звана опозиція, брехала? На виборах чи зараз? Не ганьбіть Тимошенко

Я вас прошу, так звані опозиціонери, залишайтеся послідовними і не ганьбіть Лідера опозиції Юлію Тимошенко своїми підкилимними іграми(документ)

Чому опозиція так  яро захищає округи Балоги і Домбровського, на яких програли їх кандидати? Адже у них з’явилась можливість повторно провести там вибори за участі тих кандидатів, які програли від опозиції. Представник від УДАРУ, який йшов проти Балоги, офіційно заявляв про масові фальсифікації з боку головного опонента.  Представниця від Батьківщини, також заявляла про тиск, погроми, побиття журналісті каналу ТВІ на окрузі, де адмінресурс працював на Домбровського. Опозиція,так звана, навіть зверталася до Порошенка з проханням вплинути на Домбровського і зупинити фальсифікації.  І тепер, коли є можливість провести там повторні перевибори, завести в парламент своїх двох кандидатів, опозиція вперто ігнорує рішення судів і називає 5 округів, в той же час. Рішенні ВАСУ по Власенку чомусь не ігнорувалось, а тихенько виконалось. Відданого Власенка, захисника Тимошенко, єдиного інформаційного провідника від Юлі до людей, тихенько замінили на тушку. Як це пояснити? Підкилимними домовленостями? Округи продані були заздалегідь? Билеты  согласно купленных мест? Ось чому в середині опозиції такі розбіжності. Частина депутатів знає цінову політику на тих округах, де опозиційні кандидати програли без бою. А так звані лідери, так званої опозиції, навіть пальцем не поворухнули на їх захист.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/1/6976457/


http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/4/6976646/ 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.