Ліси Конча-Заспи отримають документи на землю

3 июля 2013, 08:58
Голова Партії Зелених України
0
425

КП «Святошинське лісопаркове господарство» продовжує оформлювати документи на землі, на яких розташовані ліси

Постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики схвалила проекти рішень про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» загальною площею понад 6 тис. га для ведення лісового господарства в Оболонському районі м. Києва.

Оформлення державних актів на ці земельні ділянки – один із механізмів захисту лісу від самовільних вирубок. Ці земельні ділянки будуть відведені Святошинському лісопарковому господарству для ведення лісового господарства. Будь-яка інша діяльність на вказаних територіях є недопустимою. Тобто після оформлення державних актів на земельні ділянки ніякого будівництва в лісі бути не може.

Нагадаю, що постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики схвалила проекти рішень про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» площею 5582,11 га у Святошинському районі та 528,56 га у Подільському районі столиці.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.