Єдиний кандидат від опозиції – це тема для дискусії, яка лише починається

26 сентября 2013, 06:42
громадський та політичний діяч
0
612

Спроба зробити антагоністами політиків, які підтримують необхідність координації діяльності опозиції на президентських виборів та висунення єдиного кандидата, є хибною...

Для всіх представників реального опозиційного табору цілком очевидно, що без координації і спільних дій у підготовці до проведення президентської виборчої кампанії опозиція не має шансів змінити владу та перемогти на цих виборах. Стратегія дій опозиції є очевидною – це висунення єдиного кандидата. Необхідно домовитися лише про тактику/

На сьогодні обговорюються два варіанти: єдиний кандидат до початку першого туру виборів та єдиний кандидат, який визначається за результатами першого туру.

На мою думку, для того, щоб подолати цю тактичну розбіжність, треба дізнатися настрої людей, послухати експертів, подивитися на досвід президентських кампаній попередніх років. Тому сьогодні необхідно  розпочати фахову дискусію з цього питання і не поспішати чіпляти ярлики тим, хто підтримує ту чи іншу версію.

 Я переконаний, що ідеологи принципу «в першому турі – всі охочі, а в другому – єдиний кандидат» і прихильники єдиного кандидата вже у першому турі спільні в бажанні змінити владу, Віктора Януковича та його команду у 2015 році. Саме тому я закликаю колег продовжити дискусії про визначення єдиного кандидата від опозиції та не створювати конфлікт в цій темі. У пресі вже з’явилися коментарі, які намагаються зупинити таку дискусію «науковими» твердженнями про те,  що єдиний кандидат у першому турі – це добро для Януковича, а безліч кандидатів від опозиції нібито зашкодить його перемозі. 

Тому, на моє переконання, дискусія про єдиного кандидата від опозиції повинна тривати із залученням фахівців та експертів, враховуючи точку зору суспільства.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.