Суди продовжують узаконювати дерибан Біличанського лісу

1 октября 2013, 14:29
Голова Партії Зелених України
0
755

Скасувавши рішення Київради щодо меж столиці, Київський окружний адміністративний суд узаконює дерибан Біличанського лісу

Київський окружний адміністративний суд скасував рішення Київської міської ради «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж міста Києва».

Це рішення суду спрямоване на продовження дерибану Біличанського лісу. Це вже не перший випадок, коли рішення Київради, спрямовані на захист Біличанського лісу, скасовуються судами. Разом з тим, рішення Коцюбинської селищної ради про відчуження землі на території лісу суди визнають законними. Що це за подвійні стандарти у судовій системі?

У такій ситуації врятувати Біличанський ліс від вирубок допоможе тільки затвердження меж м. Києва Верховною Радою України. 

Сподіваюсь, Верховна Рада зверне увагу на проблему Біличанського лісу. Тим більше, що у парламенті створено між фракційне об’єднання «За збереження Біличанського лісу». І встановлення межі Києва, згідно із Конституцією, є виключною компетенцією Верховної Ради України.

Київська міська рада на пленарному засіданні 2 жовтня розгляне проект рішення «Про звернення Київської міської ради до Верховної ради України щодо встановлення меж міста Києва».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.