Маріїнський парк отримає документи на землю

23 октября 2013, 11:27
Голова Партії Зелених України
0
1527

Київрада надала дозвіл на розробку землевпорядної документації для центральних парків столиці

Київська міська рада прийняла рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Центральному парку культури і відпочинку м. Києва на Петровській алеї у Печерському районі м. Києва для експлуатації парків-пам’яток садово-паркового мистецтва «Хрещатий», «Міський сад», «Маріїнський» з обслуговуванням споруд рекреаційного призначення.

«Парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Маріїнський», «Хрещатий» та «Міський сад», загальна площа яких складає понад 30 га, отримають документи на земельні ділянки. Ці центральні парки є окрасою міста та улюбленим місцем відпочинку киян і гостей столиці. Оформлення державних актів на земельні ділянки та винесення меж парків в натуру допоможе захисти їх від зазіхань забудовників.

Переконаний, що державні акти на земельні ділянки мають бути оформлені для усіх парків та скверів столиці.

«Київзеленбуду» спільно з Департаментом земельних ресурсів необхідно прискорити оформлення землевпорядної документації для усіх парків та скверів столиці. Коли будуть оформлені державні акти на земельні ділянки для усіх парків і скверів, ми зможемо убезпечити їх від знищення. Адже в документах буде чітко зазначено, що земельна ділянка є парком.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.