Сирецький дендропарк розробляє землевпорядну документацію

31 октября 2013, 08:46
Голова Партії Зелених України
0
223

Екологічна комісія Київради схвалила проект рішення, який дозволить оформити документи на землю для Сирецького дендрологічного парку

Постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики схвалила проект рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення Сирецькому дендрологічному парку загальнодержавного значення земельної ділянки площею 7,63 га на вул. Тираспольській, 43 у Подільському районі м. Києва.

Земельна ділянка буде відведена для обслуговування та експлуатації Сирецького дендрологічного парку загальнодержавного значення.

Це перший крок до оформлення державного акта на земельну ділянку для Сирецького дендропарку. В документі будуть чітко зафіксовані межі парку, а також зазначено цільове призначення – обслуговування та експлуатація Сирецького дендрологічного парку загальнодержавного значення. Оформлення землевпорядної документації сприятиме розвитку дендропарку, в якому зібрана унікальна колекція рослин, в тому числі і занесених до Червоної книги України.

Сирецький дендрологічний парк є науково-дослідною, природоохоронною та культурно-освітньою установою, обєктом природно-заповідного фонду України.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.