Київська міська рада перевірить автомийки та парковки на газонах

13 ноября 2013, 09:20
Голова Партії Зелених України
0
253

Київрада створила комісію, яка перевірить на предмет дотримання природоохоронного законодавства діяльність автостоянок, автомийок та ринків, розташованих на зелених зонах.

Київська міська рада створила тимчасову контрольну комісію з питань перевірки діяльності ринків, автомийок та автостоянок, розташованих на території зелених зон загального користування, на відповідність вимогам природоохоронного законодавства.

 

Відповідне рішення прийняте на пленарному засіданні Київради 13 листопада.

 

Комісія перевірить на предмет дотримання природоохоронного законодавства діяльність автостоянок, автомийок та ринків, розташованих на зелених зонах.

 

Досить часто недбалі підприємці облаштовують прямо на газонах автомобільні мийки та стоянки. Така діяльність призводить до знищення зелених зон. На ці порушення природоохоронного законодавства постійно скаржаться небайдужі кияни та представники екологічних громадських організацій.

 

Тимчасова контрольна комісія впродовж шести місяців вивчить ситуацію щодо діяльності автомийок та стоянок на зелених зонах і розробить механізми боротьби з такими порушеннями.

 

Жодна діяльність не повинна шкодити довкіллю. Знищення скверів та інших зелених зон задля влаштування паркувального майданчика чи автомобільної мийки є неприпустимим. Адже зелені зони призначені для відпочинку людей та прогулянок з дітьми, але аж ніяк не для влаштування стоянок для машин. Тому комісія працюватиме над механізмом захисту зелених оаз від таких підприємців.

 

До складу тимчасової контрольної комісії увійшли депутати різних фракцій Київради. До участі в роботі комісії також будуть запрошені представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції та громадських екологічних організацій.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.