Мрія Януковича про свою владу перемогла мрію українців про своє майбутнє

21 ноября 2013, 16:23
громадський та політичний діяч
0
448

Українське суспільство вже кілька тижнів готували до сьогоднішніх заяв М. Азарова та, власне, всієї влади про невигідність та неефективність підписання угоди з Європейським Союзом...

Як говорять найближчі соратники та радники Віктора Януковича, він розглядав Угоду з ЄС як можливість зберегтися при владі як мінімум до 2020 року та отримати кошти для того, щоб цю владу утримати. Тоді йшлося про можливість взяти у Європи кредити для того, щоб через соціальні інвестиції перемогти на президентських виборах.

Коли стало зрозуміло, що європейці дають гроші не на президентські вибори, а на реформи і зміни в Україні, переміг російський формат, де думання В. Путіна близьке до думання В. Януковича. Адже там дають гроші на те, щоб Україна не була європейською державою, а перебувала у системі впливу Росії.

Саму тому, як інформують джерела, віце-прем’єр-міністр Ю. Бойко зараз виписує з Газпромом додатки на Угоду про зменшення ціни на газ для України, а також планується підписання низки угод щодо отримання кредитів з боку Російської Федерації.

Зрозуміло, що за таких обставин Україна як мінімум до 2016 року залишається країною, яка втратила черговий шанс на європейський вибір та реформи.

Отож, мрія Януковича про свою владу та гроші перемогла мрію українців про своє майбутнє.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.