Громаді не можна залишатися байдужою до ситуаціі довкола санаторію в Алупці!

14 января 2013, 10:02
політик, юрист
0
2482

В місті Алупка на території дитячого протитуберкульозного санаторію ім. Боброва приватне підприємство незаконно побудувало паркан по схилу, що веде до набережної і пляжу.

Таким чином підприємці перекрили хворим дітям доступ до моря.  

Нагадаю, минулого року площа санаторію рішенням Алупкінської міської ради була зменшена. Згодом вказане рішення у судовому порядку було визнано незаконним. Тільки от, незважаючи на це, укладені на його підставі договори оренди досі не скасовані, а незаконне користування земельними ділянками фактично не припинено.

Хочу наголосити, що дитячий протитуберкульозний санаторій ім. Боброва функціонує з 1902 року і є єдиним санаторно-курортним закладом на території країн СНД, що спеціалізується на лікуванні та профілактиці туберкульозу кісток. Він знаходиться на природній території, що має особливо цінні та унікальні природні лікувальні ресурси і використовується з метою лікування, медичної реабілітації та профілактики захворювань.

Щоби не допустити протизаконного захоплення території, яке може завадити лікуванню хворих дітей я звернувся до Генерального прокурора України та Голови Ради міністрів АРК з вимогою здійснити невідкладну перевірку ситуації, що виникла, та вжити всі необхідні заходи, щоби не допустити незаконного заволодіння землями дитячого протитуберкульозного санаторію ім. Боброва.

Про результати проведеної перевірки та вжиті заходи реагування обов’язково повідомлю.

Надзвичайно важливо у даній ситуації розуміння того, що доля цього дитячого лікувального закладу залежить, в першу чергу, від самих мешканців Алупки. Адже, тільки громадський протест можу зупинити нечистих на руку забудовників.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.