Лоббі українського бізнесу повинно бути єдиним, а не об’єднаним

1 марта 2011, 09:01
Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання
0
1749

Лоббі українського бізнесу повинно бути єдиним, а не об’єднаним

На днях пройшов третій зїзд Федерації роботодавців міста Києва. На жаль, тільки третій, а не дев’ятнадцятий. Саме в даний момент формується правове поле, в якому нам, підприємцям, необхідно буде працювати дуже довго. Серйозні побоювання викликають підзаконні акти, якими обростає Податковий кодекс. Не дивлячись на те, що наша організація відносно молода, ми разом з Федерацією роботодавців України вже зараз впливаємо на цей процес, не погоджуємось із запропонованими формулюваннями, вносимо свої пропозиції, намагаючись пом’якшити наслідки нововведень для українського бізнесу.

Однак проблема не тільки у складному законодавстві, ми вимушені працювати в дуже своєрідному бізнес-середовищі. Очевидно, що поки підприємцю буде арифметично вигідно заплатити своїм співробітникам гроші в конвертах, а у випадку перевірки відкупитись від податкової, правила гри будуть формуватись аж ніяк не на законодавчому рівні. Для того, щоб усунути перекоси, нам, роботодавцям, які бажають жити в правовій державі та працювати по єдиним для усіх правилам, знадобиться потужна лобістська структура, спроможна підтримувати конструктивний діалог бізнес-еліти та влади.

Сьогодні існує все необхідне для того, щоб об’єднати та створити таку структуру. Ми готові стати площадкою на базі якої, бізнесмени зможуть швидко та ефективно проводити  комунікації з владою.

Єдина перешкода на шляху до спільної мети – розрізненість підприємницьких організацій. Для того, щоб отримати потрібний результат, нам потрібно не просто навчитись об’єднуватись, а змогти стати єдиними.

Тому, Федерація роботодавців Києва звернулася до всіх організацій роботодавців створити Єдиний спільний представницький орган.     

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.