Куда уходит нал, он был еще вчера...

20 мая 2011, 12:48
Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання
0
2344

Куда уходит нал, он был еще вчера...

В квітні був прийнятий за основу проект закону (№7497), що дозволяє звільняти посадових осіб за порушення законодавства в сфері регуляторної політики (шляхом зміни норм ст. 41 КЗП).

 

Занепокоєння чиновників викликала статистика про різке скорочення легального малого бізнесу в Україні. А також дані НБУ за І кв. 2011 р., згідно з яким з банків пішло $4 млрд готівки, що в 3,6 разів більше, ніж за той самий період 2010 року.

 

Схоже, що Кабмін не на жарт занепокоєний результатами своїх реформ. Зокрема, Прем’єр-міністр Микола Азаров прямо на засіданні уряду погрожував негайним звільненням чиновників будь-якого рангу за затримку з видачею ліцензій, дозволів та сертифікатів.

 

Швидкої розправи голова Кабміну очікує не тільки над «гальмами дерегуляції», а також над співробітниками МВС та податківцями, які вирішать порушити заборону на перевірку малого бізнесу. Для оперативного реагування на скарги, в урядовому кол-центрі, створять спеціальну гарячу лінію. Податківців окремо попередили про необхідність швидше реагувати на масові звернення платників, особливо на ті, що стосуються процесу втілення ПК.

 

Кожне відомство повинно протягом місяця представити реальні докази спрощення підприємницької діяльності. А для того, щоб вони не обманювали, прем’єр готовий весь травень слухати підприємців, відвідуючи різного роду засідання з питань розвитку малого та середнього бізнесу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.