Звернення до журналістів

5 сентября 2012, 07:29
Владелец страницы
Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання
0
2145

Шановні друзі, Я завжди з повагою ставився до українських журналістів. Був впевнений, що ми робимо спільну справу – намагаємось сприяти розвитку нашого суспільства.

Шановні друзі,

Я завжди з повагою ставився до українських журналістів. Був впевнений, що ми робимо спільну справу – намагаємось сприяти розвитку нашого суспільства. Адже цей розвиток немислимий без свободи – свободи слова, приватної ініциативи, підприємництва. Саме тому всі ми колеги – і підпріємці, і журналісти. І я звертаюсь до журналістів саме як до колег.

Приводом для цього звернення стала наклепницька кампанія, яка розгортається проти мене в електронних ЗМІ. За кілька тижнів я став злочинцем, фігурантом неіснуючих перевірок  та кримінальних справ. Вінцем всьому стало моє незаконне затримання, поспішний суд та взяття під варту на два місяці.

Однак я думаю не про себе, а про багатьох  інших чесних людей, яким опоненти за допомоги зрадників журналістської гідності будуть знищувати репутації, ганьбити їх перед співвітчізниками, перед близькими й незнайомими. Я звертаюсь до колег-журналістів не заради себе, а заради цих людей: не соромтеся! Памятайте, що всім нам тут жити. Ви виконаєте замовлення, отримаєте гроші, допоможете черговому пройдисвіту – але ви й ваші діти будуть продовжувати жити в країні без перспектив й майбутнього. Невже такої України нам всім хочеться? Я в це не вірю й саме тому закликаю зрозуміти, що кращою винагородою всім нам є саме ця оновлена країна, а не гроші, отримані за розовсюдження наклепів й брехні. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
ТЕГИ: СМИ,Выборы,экономика,политика,выборы 2012,Руслан Демчак
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.