Юридична невідповідність моєї кримінальної справи

21 сентября 2012, 15:20
Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання
0
2473

Юридична невідповідність моєї кримінальної справи

За останній час в ЗМІ з’явився шквал інформації про мою причетність до операцій з незаконним отриманням у власність земельних ділянок у процесі приватизації колективних сільськогосподарських підприємств.

Вказана інформація не відповідає фактичним обставинам справи та містить суперечливі твердження.

Дійсно, ще 13 років тому (!!!) я надавав консультації бухгалтерського та інвестиційного характеру КСП «Авангард» Житомирської області та КСП «Стебне» Черкаської області, за що у процесі приватизації двох КСП було законно отримано у власність майнові, а не земельні паї. Вартість майнового паю, що я отримав склав приблизно 200,00 грн. (двісті гривень). Для того, щоб з’ясувати, що включає в себе «майновий пай» необхідно звернутись до чинного законодавства України. 

Згідно з частиною першою статті 9 Закону України «Про колективне сільськогосподарське підприємство» до пайового фонду майна членів підприємства включається вартість основних виробничих і оборотних фондів, створених за рахунок діяльності підприємства, цінні папери, акції, гроші та відповідна частка від участі в діяльності інших підприємств і організацій.

Таким чином, майновий пай колективного сільськогосподарського підприємства не може включати в себе земельні ділянки.

Не зрозуміло з яких підстав було зроблено висновок про операції саме з земельними ділянками, оскільки жодного відношення до приватизації землі я  ніколи не мав, а матеріали, які так рясно продукуються на «жовтих» Інтернет-ресурсах є відверто наклепницькі.

Більше того, дохід отриманий від продажу вказаного майнового паю мною  було задекларовано при поданні щорічної декларації про доходи, яка була прийнята податковим органом без жодних зауважень, і питань в останньої не виникало.

Вказана позиція була підтверджена і рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва та ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду.

Чому з цього приводу проти мене, як кандидата в депутати до ВР була порушена кримінальна справа і я був взятий під варту – вирішувати Вам.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.