Чи має влада шанс повернути довіру українців, розчарованих ситуацією в країні

11 сентября 2013, 14:18
Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання
0
1779

Чи має влада шанс повернути довіру українців, розчарованих ситуацією в країні

Більшість українців вважає, що все, що відбувається в Україні йде в неправильному напрямку, при цьому інститути влади втрачають довіру населення, цьому свідчать результати останнього щомісячного опитування, що проводить TNS Ukraine.

В порівнянні з вереснем 2012 року найбільше впав індекс довіри (100% повна довіра,      -100% повна недовіра) до Верховної ради (з -56% до -66,5%), до уряду (з -48% до -58,5%), до Президента (з -37% до -46%), до Збройних сил (з -9,5% до -18%) та міліції (з -44,5% до            -49,5% ). При цьому найменшу довіру українських громадян має парламент, а найбільшу  церква (+32%).

Соціум потребує інформаційного позитиву. Якщо у минулому році було Євро-2012, яке відволікало увагу суспільства від реальної ситуації в країні, потім був виборчий екшн. То сьогодні таким інформаційним позитивом є Вільнюська конференція. А ще на руку зіграла недолуга російська торгівельна політика. Бо ніщо так не згуртовує українців, як натяк на їх меншовартісність. Згадаємо хоча б події навколо о. Тузла. Багатьом, насправді помилково,  здається, що договір про асоціацію з ЄС швидко змінить ситуацію в країні, а також змінить на краще державні інституції. Начебто з’являється надія що все це – дійсність – тимчасово. Тому влада має шанс підтримавши євроінтеграційні процеси, стати переможцем в PR просторі. В результаті значно відновити довіру населення. А якщо процеси будуть затяжними, то зігравши на традиційній частині поля суперників – об’єднаної опозиції, забирати «майку» євро-інтеграторів собі. А потім внестись на PR турбіні  у 2015 рік.  

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.