Вантажте апельсини бочками

22 грудня 2023, 18:37
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
57
Вантажте апельсини бочками

Чому на 1 число місяця треба заплатити за 75 днів наперед?

Телефонують дружині. Відбувається приблизно такий діалог: - Ви така то? -Так, хто це? - Це з ДТЕК. Ви лічильник 2-зонний не хочете поставити? - Безкоштовно, як завжди? – Ні, за гроші. - То ви хто? -Ну, ми комерційна фірма. Ось так. Комерційна фірма дзвонить від імені енергетиків, знаючи адресу та телефон, та пропонує послуги. За гроші.

Втім, я вже з ними нічого не дивуюсь. Наплодили структур. Тепер і з розрахунками все заплутали! Розповів міні один невеликий підприємець, як нараховують за електроенергію. Розрахункову дату перенесли на шосте число місяця. Лічильник електроенергії у його нежитловому приміщенні обладнано автоматичним зняттям показників. Не зважаючи на це, йому все одно треба передати показники. Але потім енергетики виправляють ці данні, так як він може зняти показники зранку, а вони автоматично знімуть увечері.

Потім починається гра із рахунками. Виставляють один рахунок заднім числом, авансом на місяць вперед. Потім другий рахунок з фактичними даними. Потім ще один з авансом наступного місяця. І виходить, що один авансовий платіж списується за фактичною витратою, один з 1 числа – авансовий на наступний місяць залишається. І додають ще один авансовий рахунок до 1 числа наступного місяця. І виходить, що на 1 число його змушують мати на авансовому рахунку дві з половиною місячні норми. Причому шлють СМС щодня. Заплати та допоможи нашій армії. Та донатить він на армію щомісяця. Хоча грошей сам не друкує, також війна відбилася. Доходи впали. А ти ось заплати! Показав мені фотографії рахунків з особистого кабінету. З цифрами грають як хочуть. Змінюють на очах але все одно ти завжди винен! Заплатиш за останнім за місяць наперед - спишуть з першого. І ти все одно винен. Такі ось катали.

За моєї присутності, шановний Рінат Леонідович у далекому 2006 році обіцяв у залі Верховної Ради журналістам, що вивчить українську мову. Не знаю чи вивчив але цілу контору YASNO створив. Яка розрахунки минулого місяця робить до 20-го числа наступного. А що так? Ремонтом пошкоджених мереж не займається. Лише грошима. І розрахунок за минулий місяць дає до 20 числа наступного. Відмінна робота. Але авансом за два з половиною місяці сплати. Це не господареві вивчити українську мову.

Честь і хвала справжнім енергетикам, які щодня ризикуючи життям, особливо у прифронтовій смузі, ремонтують пошкоджене ворожими ракетами та снарядами обладнання. А в тилу сидить якась фіфа, і висмоктує з пальця суми до сплати вперед. З дрібних підприємців, які ледве зводять кінці з кінцями, так як не можуть планувати бізнес через постійно зростаючі тарифи. Усі розуміють в який час живуть і працюють. Але чому на 1 число треба заплатити за 75 днів наперед - зрозуміти не можуть. На всі питання до їхньої бухгалтерії, відповіді обіцяють дати через 5 робочих днів. І жодної конкретики. Все як у Аркадія Райкіна – на всі запитання «запускають дурочку». Ну і як кажуть, вантажте апельсини бочками. Так і живемо.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.