В Україні запустився сервіс автоматизації бухгалтерії для ФОП та компаній

24 октября 2021, 21:06
Владелец страницы
0
11
В Україні запустився сервіс автоматизації бухгалтерії для ФОП та компаній
Finmaxi, finmaxi.com, ведение бухгалтерии, финансовый учет

В Україні запустився сервіс Finmaxi, який дозволить приватним підприємцям чи власникам компаній автоматизувати бухгалтерію.

Працює платформа у форматі підписки. Приватний підприємець або представник компанії повинен заповнити заявку на сайті, вибрати необхідний тарифний план, та розпочати співпрацю. 


Наразі на платформі доступні такі послуги: 

  1. Бухгалтерські послуги для ФОП
  2. Бухгалтерські послуги для ТОВ 
  3. Управлінський облік
  4. Реєстрація та ліквідація
  5. Відкриття компанії чи рахунку за кордоном

Також команда платформи розробляє CRM-систему, яка дозволить зберігати документацію, спілкуватися з бухгалтерами, формувати звіти і управляти рахунками і платежами в одному місці. На даний момент, CRM-платформа доступна тільки як бета-версія для розробників.


“Я часто чую від підприємців, що ведення бухгалтерії - це важкий і не зрозумілий їм процес. Більше того - важко знайти людину, якій вони змогли б спокійно довірити свої кошти. З Finmaxi вони зможуть контролювати бухгалтерію та мати повний доступ до документів на одній платформі. Це значно спрощує їхнє фінансове життя”, - пояснює засновник Finmaxi.com Ігор Ніколаєв. 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: финансы,бухгалтерский учет,бухгалтерия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.