Навіщо медики МХП на Липовеччині перевіряють здоров’я «своїх» пайовиків

12 октября 2021, 10:43
Владелец страницы
Блогер
0
1684
Навіщо медики МХП на Липовеччині перевіряють здоров’я «своїх» пайовиків

Перевірка здоров’я пайовиків МХП «Наша ряба», здавалося б, дуже гарна ініціатива, якби за нею не стояла жахлива правда, про яку ніхто не говорить.

Зокрема, нещодавно у Липовці директор підрозділу МХП Віктор Бичков особисто в черговий раз ініціював проведення таких обстежень по Липовецькій ОТГ.

Вже два роки, як аграрний холдинг «Миронівський Хлібопродукт» (відомий в народі під брендом «Наша Ряба») активно проводить медичні огляди «своїх» пайовиків. Здається, мета дуже благородна - піклування про здоров’я. Але насправді нашій редакції стали відомі дійсні причини таких медичних оглядів - і правда ця просто шокує.

До журналістів звернувся один із медиків так званої виїзної бригади лікарів, який і розповів, чому медичні перевірки пайовиків є такі важливі для «МХП».

-    На виїздах ми з іншими медиками робили оцінку здоров’я кожного пайовика, які в основному є люди похилого віку. Далі окрема людина вводила оцінку показників здоров’я в спеціальну програму, яка розраховувала індекс життя пайовика. Спочатку ми не розуміли - для чого, але коли відкрили продаж землі, ці дані почали направлятись у спеціальний відділ, який надалі повинен був займатись тим, щоб ті пайовики, котрі по індексу обстеження мають високий ризик смертності,  продали свою землю агрохолдингу.

Сергій (ім'я лікаря змінено) говорить, що коли побачив цю програму, що розраховує людей як поголів’я худоби, вирішив звільнитись. За його словами,  людей ділили на тих, хто можуть померти протягом року та протягом двох років. Такі пайовики в пріоритеті, адже спеціальний відділ займався в першу чергу цими пайовиками та їхніми родичами. Що відбувається далі з такими даними, і як це окремий відділ по роботі «опрацював» - ніхто не знає, адже його робота суворо втаємничена.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.