Соціально-корпоративна відповідальність фінансових компаній

17 марта 2021, 17:57
Владелец страницы
0
28

Фінансова компанія «Благо» стала опікуном вольєру з тваринами у притулку для тварин «Сіріус»

Фінансова компанія «Благо» стала опікуном вольєру з тваринами у притулку для тварин «Сіріус»

В рамках проекту «Корпоративний вольєр» притулку для тварин «Сіріус», компанія «Благо» стала опікуном вольєру, де проживає, і ще поки не знайшли родину, три чудових песики!

Наразі у притулку «Сіріус» проживає понад 3000 собак і котів. Усі тварини обов’язково стерилізуються, також надається допомога в стерилізації безпритульних та домашніх тварин малозабезпеченим сім’ям у м. Київ та найближчих населених пунктах Київської області. Для притулку важливо привертати увагу громадськості до наявних проблем та втілювати ефективні проекти на благо суспільства на рівні м. Києва, Київської області та всієї території України. Щоб допомогти створити умови для комфортного співіснування людини та тварин.

«Благо» одна з перших фінансових компаній, яка приєдналась до такого формату проектів та на власному прикладі демонструє, як сьогодні важливо підтримувати та допомагати.

Адже саме соціально-корпоративна відповідальність кожної компанії та бренду – це можливість допомогти, підтримати та зробити свій внесок у розвиток майбутнього, адже все починається з маленьких кроків кожного з нас. Тільки разом можна змінити цей світ на краще, варто зробити лише перший крок.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.