"Газова принцеса" знову рветься "покермувати"

22 лютого 2021, 17:12
Власник сторінки
економічний експерт, екс-голова правління Юнекс Банку
2
2065

Юлія Тимошенко рветься до влади, щоб знову заробляти мільярди доларів на продажу газу


Двічі, потрапляючи у прем'єрське крісло, ВОНА  своїми жахливо некомпетентними та корупційними діями лише руйнувала промисловість та економіку в цілому, залишаючи після себе величезні державні борги… За підсумками 2009 року Україна була світовим лідером за падінням економіки. Без всякої війни ВОНА забезпечила падіння ВВП майже на 15% і наростила держборг за період 2008-2009 років більше ніж на 20 млрд доларів.

Зараз Юлія Тимошенко намагається знову повернутись у виконавчу владу, зокрема, в добре їй відому газову сферу, та повернути корупційні схеми, які діяли в цій сфері до 2014 року.

ВОНА вимагає повернутися до системи тарифоутворення на комунальні послуги, яке існувало до 2014 року… Слід нагадати, що система тарифів на тепло та газ, існуюча до 2014 року, формувала величезну корупцію та фантастичні збитки Нафтогазу, підприємств теплокомуненерго, які потім покривалися за державний рахунок.

Хочу пояснити, що різниця між цінами на газ для населення та комерційних споживачів щороку давала можливість “заробляти” більше мільярду доларів власникам приватних облгазів, адже вони списували на споживання населенням значно більший обсяг газу ніж було насправді, а різницю продавали комерційним споживачам у багато разів дорожче.

Лише у 2009 році на покриття збитків Нафтогазу з держбюджету було виділено у доларовому еквіваленті більше 3 мільярдів доларів. При цьому ще залишаючи величезні суми боргів Нафтогазу перед Газпромом. Збитки ці виникали внаслідок різниці цін на газ, за якими Нафтогаз зобов'язували передавати його облгазам та підприємствам теплокомуненерго для потреб населення, до речі, навіть без гарантій отримання від них повної оплати, та цінами, за якими сам Нафтогаз купував у Газпрому по сумнозвісним газовим контрактам “Тимошенко-Путін”.

Нагадаємо, з 1 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для населення, і домогосподарства можуть вільно змінювати газового постачальника, обираючи кращі умови, зокрема, найнижчу ціну на газ.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: газ,Юлия Тимошенко,ВВП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.