Допомогти іншим та розвиватись самому. 5 причин стати ментором

08 серпня 2019, 17:06
Власник сторінки
PR-менеджер Української Соціальної Академії
0
59
Допомогти іншим та розвиватись самому. 5 причин стати ментором

Розповідаємо, що таке менторство і що воно може вам дати

Здогадайтесь, що спільного між генеральним директором Yahoo Маріссою Майєр, модельєром Марком Джейкобсом та Біллом Гейтсом? Окрім того, що вони досягли дивовижних успіхів в бізнесі, у кожного з них був власний ментор. 


Під час менторства більш досвідчений бізнесмен ділиться своїми знаннями з підприємцем-новачком. Ментор вбереже вас від зайвих помилок, допоможе знайти впевненість в собі та надихне власним прикладом.


Але менторство — це двосторонній процес. На перший погляд може здаватися, що бізнесмену-початківцю немає, що запропонувати своєму досвідченому колезі. Але процес менторства корисний не тільки для підопічного, а й для самого наставника. 


5 причин стати ментором:


Вплинути на життя іншої людини


Більшість із нас прагне щось залишити після себе. Що може бути кращим, ніж взяти участь формуванні лідерів майбутнього?


Ви пам’ятаєте вчителя, тренера чи колишнього начальника, який сказав чи зробив щось, що змінило вашого життя? Це ваш шанс вплинути на долю когось іншого. Звісно, не кожне менторське партнерство дає подібні інстайти, але таких прикладів більш ніж достатньо.


Розширити горизонт бачення


Ви можете бути експертом у своїй справі, але що ви насправді знаєте про проблеми та щоденне навантаження інших команд? Наставництво — це чудовий спосіб розширити горизонт бачення та отримати розуміння того, що відбувається в інших сферах. Це допоможе вам приймати більш зважені рішення.


Наблизитись до власних цілей у житті


Ставши ментором, ви помітите, що працюєте сильніше, щоб виправдати очікування вашого підопічного. Зрештою, ви не можете радити йому наполегливо працювати — і не робити цього самому. Тому, допомагаючи іншим, ви почнете зростати самі.


У період з 2010 по 2015 рік Sun Microsystems вивчала кар’єрний прогрес понад 1000 працівників. Людей, які були менторами, підвищували в шість разів частіше, а їхній шанс отримати прибавку до зарплати зростав на 20%.


Вийти за межі звичного


Наставництво — чудова можливість урізноманітнити діяльність та вийти за межі звичайного кола спілкування — і зрозуміти того, як світ виглядає чужими очима. Хто знає, куди вас приведуть свіжі ідеї?


Тримати руку на пульсі майбутнього


Найімовірніше, ваш підопічний буде з молодшого покоління. Якщо ви хочете бути ефективним лідером, ви повинні мати розуміння того, як молодші люди дивляться на світ та як вони можуть вплинути на організацію. 


Молодь використовує тенденції та технології, про які ви можете не дізнатись. У спілкуванні з вашим підопічним, ви майже точно дізнаєтесь та навчитесь чомусь новому та корисному для вас інформацію чи звички.


Ви можете спробувати себе у менторстві


Українська Соціальна Академія запрошує всіх охочих долучитись до Програми розвитку соціального підприємництва для стартапів у якості ментора.


Якщо ви маєте досвід ведення власного бізнесу, прагнете поділитись досвідом, віднайти новий ресурс для розвитку та допомогти вирішити важливі соціальні проблеми — ви ідеальний кандидат. Менторство є безоплатним, але зі свого боку гарантуємо якісну медійну підтримку та долучення до спільноти Української Соціальної Академії. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: саморозвиток,освіта,бізнес,розвиток,програма розвитку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.