ЯК ДОВЕСТИ СВОЄ АВТОРСТВО

15 января 2019, 02:21
Владелец страницы
адвокат
0
23
ЯК ДОВЕСТИ СВОЄ АВТОРСТВО

Корисна інфа, як не «профукати» свій авторський твір.


Для розминки розвінчаємо міф, що авторське право обов’язково потрібно реєструвати.

Це не так. Не потрібно реєструвати, патентувати, підтверджувати і якось ще отримувати погодження Всесвіту. Зробили фото/картинку/текст/музику - і ви вже володієте авторськими правами.

Але це в ідеальному світі)⠀

Насправді, прийде час, ваш талант хтось помітить, ви станете крутим популярним автором, і прийдуть вони... плагіатори. Так ось, щоб захистити своє чесне ім’я і отримати роялті (бабосики), потрібно буде довести ваше авторство.
Як? Про це далі і піде мова👇:

Шляхів є декілька. Тут все залежить тільки від того, який вам більше до душі.

 ОЛДСКУЛ⠀
Відправляємо самому собі поштою лист з примірником твору і описом вкладення. Зберігаємо, не розкриваючи. Штамп з датою на конверті і підтвердить, що твір вже існував на той час, коли його використовував порушник.

 ХАКЕР⠀
Фіксуємо ваш твір шляхом суперкрутої технології blockchain.

 БІЗНЕСМЕН⠀
Договір, де буде згадуватися твір і ви як автор, буде відмінним доказом в суді. Це може бути ліцензійний договір, угода між співавторами, договір надання послуг/виконання робіт та ін.⠀

 СЕРЙОЗНИЙ⠀
Депонувати в спеціальній організації, де буде зберігатися примірник вашого твору, і вам видадуть свідоцтво про депонування. Тут ідеальним варіантом буде зареєструвати ваше творіння в Бюро авторського права США.⠀

Коли?
Чим швидше, тим краще. В ідеалі, одразу після створення твору потрібно подбати про докази свого авторства.

З повагою Свирид Тарас

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: интелектуальная собственность,авторские права,патентный поверенный
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.