Укрпошта розвивається, крокуючи в ногу з часом

21 травня 2015, 15:26
Власник сторінки
2
48

Укрпошта – це оператор, який шанує поштові традиції, що складалися впродовж попередніх десятиліть, та разом з тим оператор, який розвивається, крокуючи в ногу з часом та відповідаючи новим тенденціям та потребам споживачів.

Укрпошта – це оператор, який шанує поштові традиції, що складалися впродовж попередніх десятиліть, та разом з тим оператор, який розвивається, крокуючи в ногу з часом та відповідаючи новим тенденціям та потребам споживачів.

Основною місією Укрпошти є надання споживачам високоякісних послуг поштового зв’язку, фінансових та інших загальнодоступних послуг.

На сьогодні Укрпошта надає близько 50-ти видів послуг, основними серед яких є послуги поштового зв’язку (пересилання внутрішніх та міжнародних поштових карток, листів, бандеролей, посилок), послуги, пов’язані з виплатою та доставкою пенсій, грошової допомоги, доставка періодичних друкованих видань, фінансові послуги (приймання платежів та пересилання поштових переказів), послуги з розміщення реклами, надання адміністративних послуг через пошту тощо.

Укрпошта має сьогодні найрозгалуженішу мережу в 12 тис. поштових відділень по всій Україні, 9 тис. з яких знаходяться в сільській місцевості, та включаючи пересувні поштові відділення.

Завдяки точкам присутності у найвіддаленіших куточках країни, послуги, які ми надаємо, є доступними для кожного українця, де б він не жив, у шумному мегаполісі або у віддаленому населеному пункті.

Від безперебійної роботи поштового оператора України повною мірою залежить стабільність всього поштового простору нашої країни, а також її ділового та економічного життя.

Головними цінностями, які сповідує Укрпошта, є відповідальне ставлення до кожного клієнта, забезпечення високої якості послуг, гарантія надійності та оперативності.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Укрпочта,Укрпошта,Ігор Ткачук,якість,нова якість політики,сфера послуг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.