Укрпошта впроваджує європейські стандарти обслуговування

7 мая 2015, 12:03
Владелец страницы
0
101

Для реалізації Плану імплементації Директиви 97/67/ЄС про спільні правила розвитку внутрішнього ринку поштових послуг та вдосконалення їх якості (який передбачає дотримання тарифних принципів та проз

Для реалізації Плану імплементації Директиви 97/67/ЄС про спільні правила розвитку внутрішнього ринку поштових послуг та вдосконалення їх якості (який передбачає дотримання тарифних принципів та прозорості рахунків для надання універсальних поштових послуг, встановлення стандартів якості для надання послуг, запровадження системи постійного моніторингу та контролю за дотриманням цих стандартів) в Укрпошті спеціально створено Робочу групу якою розроблено Дорожню карту з наближення українського законодавства до права Європейського союзу у сфері поштового зв’язку.

З метою обговорення проекту Дорожньої карти 6 травня в Будинку зв’язку відбулася робоча зустріч з іноземними експертами в сфері поштового зв’язку.

Діяльність Робочої групи цілком спрямована на здійснення комплексу заходів щодо розроблення Дорожньої карти з наближення законодавства України до права ЄС у сфері поштового зв’язку й підготовки нової редакції Закону України «Про поштовий зв’язок».

Впровадження європейських стандартів обслуговування надасть додаткову можливість як для економічного, так і технологічного розвитку підприємства.

Цієї весни делегація від українського національного оператора поштового зв’язку Укрпошти представляла нашу країну перед багатотисячними іноземними колегами на сесії ВПС у Швейцарії.

Представники Укрпошти разом з іноземними колегами обговорювали плани щодо модернізації поштового сектору, формування стратегії щодо підвищення якості надання поштових послуг, питання розвитку і оплати письмової кореспонденції та поштових посилок, узгоджували нормативні положення.

Зважаючи на те, що Укрпошта достойно презентувала Україну на міжнародному рівні як член Всесвітнього поштового союзу, що наші фахівці за досить короткий проміжок часу зробили великий об’єм роботи, міжнародна спільнота готова надати Укрпошті експертів-практиків в сфері європейських поштових ринків, які допоможуть більш плідно працювати в даному напрямі.

Для нас дуже важливим є той досвід, який ми отримуємо від наших закордонних колег. Це дасть нашому підприємству змогу розширити свої можливості та вийти на новий щабель розвитку.

Протягом  наступних двох місяців з експертами буде обговорено ряд питань стосовно нашої співпраці. Також необхідно буде підписати Меморандум щодо спільної роботи у цьому напрямі.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: стандарт,Європейський Союз,Укрпочта,меморандум,Укрпошта,Ігор Ткачук,держпідприємництво,нова якість політики,сфера послуг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.