ІЗЮМЧАНИ ПЕРЕКРИВАЛИ МІЖНАРОДНУ ТРАСУ

17 марта 2013, 22:03
0
221
ІЗЮМЧАНИ ПЕРЕКРИВАЛИ МІЖНАРОДНУ ТРАСУ

ПРОТЕСТУЮЧИ проти регліонівського сланцевого засилля мешканці міста Ізюм, що на Харківщині, по обіді паралізували рух по трасі Харків - Ростов

17 березня близько 3000 ізюмчан долучилося в своєму мальовничому місті до всеукраїнської акції протесту проти нав"язання видобутку сланцевого газу.
А вже приблизно за годину близько 600-700 учасників акції протесту вишикувалося вздовж міжнародної траси Харків - Ростов з плакатами проти сланцевого засилля. Час від часу учасники акції переходили дорогу пішохідним переходом тримаючи в руках плакати, а інші ізюмчани роздавали водіям зупинившихся автівок тематичні листівки та відеодиски.
Слід відзначити, що не обійшлося, на жаль без провокацій. Серед мітингувальників виявився засланий козачок місцевих регіаналів, очолюваних Ізюмським міським головою Олександром Божковим. Цей "божковичок" під час одного з переходів людьми дороги, вискочив з натовпу і розбив ногами скло на одній з легкових автівок. За однією версією зловмисник зник з місця пригоди, за іншою, його затримали "доблесні" працівники Ізюмської міліції і відпустили в найближчій підворотні.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.