РЕГІОНАЛ БОЖКОВ ВИРІШИВ НАВ"ЯЗАТИ ІЗЮМЧАНАМ СЛАНЦЕВИЙ ГАЗ СИЛОЮ

1 марта 2013, 14:23
0
231
РЕГІОНАЛ БОЖКОВ ВИРІШИВ НАВ ЯЗАТИ ІЗЮМЧАНАМ СЛАНЦЕВИЙ ГАЗ СИЛОЮ

Сьогодні в місті Ізюмі мала відбутися сесія Ізюмської міської ради. Мало було підняте питання доцільності видобування сланцевого газу на Ізюмщині.

Але наскрізь прогнивше місцеве кодло Партії регіонів знову не змогло обійтися без провокацій. Горе міський голова Божков викликав до Ізюму спецзагін "Беркут", а його "товариші" по партії з Харкова забезпечили присутність студентів з харківських ВУЗів не слов"янської національності з транспорантами ЗА видобуток сланцевого газу. Не обійшлося без сварок і штурханини. Самим "цікавим" є те, що "влада" і в Ізюмі виставила За сланцевий газ тих же, кого виставляє регулярно під стінами Київського райсуду Харкова проти Юлії ТИМОШЕНКО.
Сама сесія міської ради так і не почалася. Радує те, що людська свідомість у ізюмчан прокинулася настільки, що міський голова О.А. Божков і секретар Ізюмської міської ради А.В. Кукла накивали п"ятами з сесійної зали міськвиконкому. Регліанальська "влада" вперто не хочу чути людей і надалі...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.