ІЗЮМЧАНИ НАРЕШТІ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ СВОЄ СПРАВЖНЄ СТАВЛЕННЯ ДО ВЛАДИ РЕГІОНАЛІВ...

28 февраля 2013, 12:05
0
270
ІЗЮМЧАНИ НАРЕШТІ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ СВОЄ СПРАВЖНЄ СТАВЛЕННЯ ДО ВЛАДИ РЕГІОНАЛІВ...

Приблизно в ніч з 27 на 28 лютого невідомі особа чи особи «обродили» всі стіни, вікна, двері і навіть банкомат будівлі Ізюмського міськвиконкому фекаліями.

Горе міський голова, регіанал О.А. Божков з самого ранку вигнав на прибирання штатних техпрацівників установи. З каяттям перед громадою за знищене місто та заявою про відставку позорище міський голова знову не квапиться.

Інтернетрух "Ізюм Злочинний" http://vk.com/izum_zlo  аплодує тим сміливцям, які продемонстрували в такий спосіб своє вілношення до ізюмських представників правлячої в країні зграї.

Ймовірніше за все, до таких «відчайдушних» кроків людей спонукала вчорашня провальна сесія Ізюмської міської ради Харківської області, на якій «доблесні» представники Партії Регіонів відмовилися підтримати своїми голосами мораторій на видобування сланцевого газу на теренах Ізюмщини, якого вимагали люди та депутати райради від ВО «Батьківщина».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.