Звернення до Генерального Секретаря Європейської Народної Партії

12 февраля 2013, 11:07
0
216
Звернення до Генерального Секретаря Європейської Народної Партії

Дане звернення оприлюднив сьогодні на мітингу на підтримку Юлії Тимошенко під стінами Київського районного суду Харкова.

ВИСОКОДОСТОЙНИЙ ПАНЕ ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР

ЄВРОПЕЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ!

Маю мету довести до Вашого відома, що політичні репресії та переслідування в Україні мають сьогодні куди більший розмах та масштаби чим прийнято про це говорити.

Я, Дмитро Олегович Беспалий, є правозахисником та громадсько-політичним діячем в масштабах Харківської області на сході України, активно підтримую та виступаю в підтримку опозиційного руху в державі та політ репресованих Юлії Тимошенко та Юрія Луценко.

Останні події, в політично мотивованих справах, проти Юлії Тимошенко та Юрія Луценко показали, що в зграї яка засіла в кабінетах влади України немає рис людського обличчя та душі і таких не намічається.

Термін «права людини» в Україні існує лише в науковій літературі. Про роль і справедливість Української Феміди в цьому хаосі безправ'я взагалі мовчу.

Ті, що покликані в Україні охороняти громадський порядок самі ж його і порушують. А замість того, щоб охороняти людей, правоПохоронці їх калічать. Апогей безправ'я в Україні дійшов навіть до того, що рука покликаного охороняти право, 19 січня 2013 року піднялася навіть на депутатів Верховної Ради України Олександри Кужель, Людмили Денисової, Тетяни Слюз. Не зупинило цих «охоронців хунти» і те, що руки вони підняли на жінок. Замість того, щоб покарати за протиправні дії міліціянтів, справи сфабрикували та порушили проти депутатів жінок.

Переконані, що за нинішньої правової ситуації в країні, ми українці самотужки повноцінно протистояти цьому «режиму безправ'я» не зможемо. Заявляємо про тотальне порушення та недотримання прав людини в Україні визначених в ратифікованих міжнародних законодавчих актах. В Україні вже просто нікому скаржитися на цей безлад.

Враховуючи вищевикладене, ми громадяни України звертаємося до Вас, як до представника міжнародної політичної інстанції та голови однієї з найбільших депутатських фракцій Європарламенту і просимо в рамках міжнародного законодавства допомоги нам в цій нерівній «бійні». Дуже клопочимо, щоб дане звернення та викладена в ньому інформація набули якнайбільшого розголосу закордоном та привернули увагу світової спільноти до того безправ'я та хаосу самоправства та беззаконня, що кояться нині на Україні, а «українське питання» більш гостріше було піднято вже на найближчій сесії Європарламенту.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.