ВЧОРА ЛУЦЕНКО І ТИМОШЕНКО, СЬОГОДНІ ВЛАСЕНКО І КУЖЕЛЬ, А ЗАВТРА ВСІ МИ...

11 февраля 2013, 22:34
0
281
ВЧОРА ЛУЦЕНКО І ТИМОШЕНКО, СЬОГОДНІ ВЛАСЕНКО І КУЖЕЛЬ, А ЗАВТРА ВСІ МИ...

Вчора саджали Юрія Луценка і Юлію Тимошенко, Сьогодні намагаються засадити Сергія Власенка і Олександру Кужель ми мовчимо, завтра будуть так само саджати всіх нас, і вже нікому буде вступитися за нас.

Сьогодні був остаточно приголомшений новиною, що проти нардепа Олександри Кужель теж почалося фабрикування кримінальної справи за ознаками вчинення злочину передбаченого статтею 119 Кримінального Кодексу України.

Позаминулої  п'ятниці, 1 лютого, в програмі «Справедливість», на телеканалі ІНТЕР, О.Кужель заявила, що в країні потрібно робити переворот і перезавантаження.

"Надо переизбирать президента и Верховную Раду, уволить правительство. Нам нужно временное правительство и перезагрузка страны, потому что это больное бандитское государство, которое нарушает самое главное - права человека", - сказала Олександра Кужель.

На питання, чи можлива  реалізація такого сценарію згідно Конституції, нардеп відповіла, що це реально. "Потому что власть принадлежит народу, а не семье Януковича", - відмітила вона.

І як виявилося, «семья Януковича» вирішила не дрімати.

            Сьогодні Кужель заявила, що їй відомо про підготовку сценарію її звинувачення в посяганні на основи національної безпеки, а це від 3 до 10 років позбавлення волі. "В журналистской среде ходят слухи об обвинениях, которые готовятся против меня, в преступлении против основ национальной безопасности Украины (статья 119 Уголовного кодекса). Наказание - от 3 до 10 лет лишения свободы", - написала Кужель на своїй сторінці в Facebook.

            Реальна картина в Україні сьогодні така, що 3 роки «янучарівщини» кримінальні справи порушили і порують абсолютно проти всіх хто активно чинить спротив «зграї» яка дорвалася до влади. Мову я веду не лише за Ю. Луценка, Ю. Тимошенко, С. Власенка та О. Кужель.

            Під гнітом сфальшованих «справ» сьогодні знаходяться сотні політично активних українців. Відповідальність всім «шиють» одну – кримінальну, щоправда статті в усіх різні.

            На свої сторінки в соцмережах «В Контакте» та Facebook я за ці роки отримав десятки листв із різними трагічно склавшимися долями людей, які безпосередньо на місцях, хто намагався, а хто і продовжує чинити спротив «смотрящим» правлячої «зграї».

            Чому далеко ходити? Не виключенням став і я. Не всиг спіймати за руку Ізюмського міського голову Олександра Божкова, за сумісництвом керманича місцевого прошарку Партії Регіонів, як почалося… Спочатку, восени 2011 року, намагалися мені «пришити» прихований прибуток. Не вийшло. І тоді вчинили мені справжню розправу. На початку 2012 року вкоротили віку моїй коханій дівчині, і паралельно «зварганили» проти мене кримінальну справу з підставними потерпілими за статтею шахрайство.

            Щоправда, рік потому, констатую, що справа тріщить по всім швам. Бо підставні потерпілі, і такі ж самі свідки виявилися справжнісінькими тупоголовими «валянками» і не змогли повноцінно виконати замовлення своїх хазяїв проти мене.

            Але я зараз не про те. Маю цілком конкретні питання до суспільства. Скільки ще ми будемо терпіти цю «зграю» біля влади і ходити на безглузді і безперспективні «мирні» акції протесту, а коли що, то відразу «моя хата з краю»? Що такого неправильного сказала Олександра Кужель? Чи можна судити людей лише за те, що сказали сміливо та відкрито правду? Що ж ми за народ такий?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.