«Не всі вдома» чи рейдерство на офісі?

4 февраля 2013, 17:28
0
136
«Не всі вдома» чи рейдерство на офісі?

Версія, щодо єврея-хулігана, мого колегий по роботі Андрія РУДЕНКО.

В останніх днях грудня до нашого офісу завітав невідомий раніше чоловік (років 60, зріст 160 см., сиве рідке волосся, зі слів Дмитра – ЄВРЕЙ). Мене на місці не було, був мій компаньйон Дмитро Олегович Беспалий (7 квітня 1990 року народження). Чоловік при собі мав якийсь папірець і стверджував, що тут в 1997 році займалися справою про розлучення його доньки. На що Дмитро йому продемонстрував свій паспорт з 1990 роком народження і ввічливо пояснив, що цієї послуги він надавати йому не міг, на що чоловік зчинив гамір зі словами «такіє паспорта штампуют на каждой подворотнє» забрався геть з приміщення, тоді Дмитро попросив його вийти і не заважати працювати. В офісі мій колега був з клієнткою, яка після всього почутого сказала незнайомому громадянину, що він звернувся не до тієї установи. «Йому потрібна псих лікарня» сказала відвідувачка.

Наступного дня цей невідомий чоловік з’явився знову. Я знову не був в офісі. Про доньчине розлучення чоловік вже забув та почав розпитувати про нашу діяльність. На питання, що конкретно він хоче, відповідав «що він, по особистому питанню до мене». Після пішов геть.

Після цього випадку він до нас більше не навідувався. Але як я, так і Дмитро Беспалий отримали ряд телефонних дзвінків з настирливим розпитуванням щодо нашої діяльності.

Числа 4 січня я заїхав в офіс і мені зразу повідомила охорона, що не перший день в новому році ходить якісь чоловік (по опису схожий на вище вказаного громадина) і питає де ми, коли буваємо і т.п. інформацію, також він залишив свої контактні номери телефонів і дуже просив охорону повідомити його, як ми з’явимось.

Наступного дня я був сам в офісі, десь ближче до полудня в офіс ввірвався цей незнайомий чоловік, почав питати де другий компаньйон, коли з’явиться,стверджував, що ми від нього ховаємось, і чого ніхто не відповідає на телефон і т.п. На питання для чого йому потрібний мій компаньйон сказав «по особистих причинах» і конкретно не захотів уточнювати, я його ввічливо попрохав вийти, бо поспішаю і не має часу слухати всілякі нісенітниці.

Десь числа 14 січня, ми в двох були в офісі. В районі 12 зайшов знову цей чоловік, і з ходу почав кричати і погрожувати, що посадить нас на 8 років. Що саме потрібно йому він не казав, тільки знов почав істерично кричати, що ми не знаємо хто він є.В той момент біля нього ближче стояв Дмитро, який звернувся до чоловіка з проханням заспокоїтися та покинути офіс, на що чоловік підійшов до нього, схопив за пальто і намагався вдарити. Дмитро відкинув його руки. Я встав зі словами «ми викликаємо міліцію» і підбіг до колеги, нападник втік. Зразу було викликано наряд міліції, яка так і не приїхала. Тому прийшлось самим їхати в Київський відділ МВС, де було складено заяву і викладено все вище сказане.

22 січня після відзначення дня Соборності я поїхав на зустріч, в районні 13:00 мені телефонує Дмитро, повідомляє, що його забирає швидка, на офіс повинен приїхати наряд міліції, там же затриманий Державною Службою Охорони чоловік який до того вже у нас був.

Повернувшись – дізнаюсь, що незнайомий чоловік намагався вчинити бійку, після хотів втекти, але його затримала охорона на виході, яка викликала ДОС. Дмитром була викликаний наряд міліції та швидка (за день до того, Дмитра забирала швидка з діагнозом гіпертонічний криз). По приїзду наряду міліції було складено проколок з моїх слів, та протокол невідомого чоловіка. Після від’їзду міліції я закрився в офісі на ключ, і почув як хтось намагається зайти до приміщення і після пішов. Я відкрив двері і пішов подивитися хто то приходив і побачив на сходовому майданчику того невідомого чоловіка.

Подальші дії міліції до сьогоднішнього дня викликають здивування: замість того щоб затримати чоловіка, вони його спокійно відпустили і швидко поїхали. На запитання чого вони не затримують його сказали, що всі подальші дії будуть виконувати вище стоячі органи і вони нічого не можуть зробити, так як не бачать причин затримувати даного громадянина. Наступного дня я і мій колега відправили скарги начальнику відділу ГУМВС в Київському районі та прокуратуру Київського району.

Що це? Перевірка бізнесу чи перевірка діяльності, як громадського діяча. Саме цікаве, що дані ситуації склались після того, як я почав займатись аналізом тендерів та Держзакупівель.

Андрій Руденко

Експерт Бюро Аналізу Політики, харківська ініціативна група «Досить красти», член «Молодіжного Націоналістичного Конгресу», підприємець.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.