ПОПАВСЯ ЄВРЕЙ НА «ГАРЯЧОМУ»...

4 февраля 2013, 17:24
0
142
ПОПАВСЯ ЄВРЕЙ НА «ГАРЯЧОМУ»...

Вдалося спіймати та затримати єврея-хулігана про якого писав в попередніх записах.

22 січня 2013 року для мене закінчився швидкою та лікарнею, та все ж вдалося затримати навіженого єврея та передати його працівникам міліції.

Цього разу цей навіжений засів за одними із дверей на поверсі нашого офісного комплексу та вичікував. Кого він там вичікував можно лише здогадуватися, але так сталося що в справах з офісу пішов саме я.

Його напад був повною несподіванкою та відбитися вдалося. Як на старого діда, то він ще надто сильний та і з думками певно не життя прославляти.

Цікавим є той факт, що коли його затримала охорона комплексу і приїхали працівники Державної Служби Охорони то він уже дивився на мене скляними очима і казав, що знати не знає хто я. Почав потім взагалі волати що всіх «порішить».

Судячи з його поведінки роблю висновок, що або у старого вава старості у голові, або маємо «веселих» та заздрісних конкурентів у своїй справі.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.