ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ СУДИЛИЩЕ ПРОТИ МЕНЕ...

2 августа 2012, 19:00
0
399
ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ СУДИЛИЩЕ ПРОТИ МЕНЕ...

Сьогодні відбувся черговий «шабаш» проти мене в застінках Ізюмського судилища...

Сьогодні відбувся черговий «шабаш» проти мене в застінках Ізюмського судилища.Трясоплоха з організованого злочинного угрупування «Ізюмська міжрайонна прокуратура» Масельського замінив знову трясополох Слон. Сподіваюсь, що в пана Масельського таки спрацювала совість а не переляк.

Судилище в чергове відмовило в задоволенні клопотання про відвод представника злочинної прокуратури. Але нікуди суд не подівся від обов"язку прийняти в порядку статті 97 КПК України заяву на злочинні дії екс-прокурора Ізюма Сидоренка та його вірного холуя Масельського.

Представник прокуратури Слон відкрито погрожував мені в залі судового засідання розправою за посягання на їх організоване злочинне угрупування.

Вчергове мене було доведено до надтяжкого для мене стану, через що вкотре змушений був звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Вкотре щиро дякую медикам Ізюмської ЦМЛ, що в тяжкі миті вони поряд і надають професійну допомогу.

Трясополохам офіційно заявляю, що їхній шабаш проти мене безкарним залишати не збираюся. За фабрикацію проти мене «справи» і доведення до такого стану вони всерівно будуть відповідати. Я не зупинюся ні на мить, навіть якщо правду доведеться шукати в Європейському Суді з прав людини.

Негідників і трясополохів буде покарано так же жорстоко як і вони вчиняють зараз зі мною.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.